Muzeja pamatdati

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Adrese Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010
Apskatīt informāciju par muzeju Kultūras kartē

Darba laiki

Darba laiki
Otrdiena - 10:00 - 18:00
Trešdiena - 10:00 - 18:00
Ceturtdiena - 10:00 - 18:00
Piektdiena - 10:00 - 20:00
Sestdiena - 10:00 - 17:00
Svētdiena - 10:00 - 17:00
Papildus informācija

Saites

Informācija citā internetvietnē Riga This Week
Informācija citā internetvietnē Visit Latvia
Informācija citā internetvietnē Vietas.lv
Informācija citā internetvietnē Another Travel Guide
Informācija citā internetvietnē Local Life
Informācija citā internetvietnē Latvijas Muzeju biedrība
Muzeja mājas lapa Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
Informācija citā internetvietnē LNMM Facebook.com profils
Informācija citā internetvietnē LNMM Twitter.com profils
Informācija citā internetvietnē LNMM Instagram.com profils
Informācija citā internetvietnē LNMM Google Plus profils
Informācija citā internetvietnē LNMM Google Maps profils
Informācija citā internetvietnē LNMM Google Cultural Institute profils
Informācija citā internetvietnē LNMM Tripadvisor.com profils
Informācija citā internetvietnē Live Riga
Informācija citā internetvietnē Latvia Travel
Informācija citā internetvietnē Latvijas Sabiedrisko mediju portāls
Informācija citā internetvietnē In Your Pocket
Informācija citā internetvietnē Meeting.lv
Informācija citā internetvietnē Like A Local
Informācija citā internetvietnē Travel Latvia
Informācija citā internetvietnē Best Riga
Informācija citā internetvietnē Rietumu Guide
Informācija citā internetvietnē LNMM mobilā aplikācija Android
Informācija citā internetvietnē LNMM mobilā aplikācija Iphone

Papildinformācija par muzeju

NMKK pieejamās muzeja kolekcijas 35
Muzeja priekšmeti Nacionālajā muzeju krājumā 0
NMKK pieejamie muzeja priekšmeti 29484

Kontaktpersonas

Direktore Māra Lāce
67325051
lnmm@lnmm.lv
Latvijas Vizuālās mākslas departamenta vadītāja Ginta Gerharde-Upeniece
67357519
Ginta.Gerharde@lnmm.lv
Grāmatvedības un finanšu daļas vadītāja Arta Taumane
67357412
Arta.Taumane@lnmm.lv
Personāla daļas vadītāja Silvija Krieviņa
67357400
Silvija.Krievina@lnmm.lv
Reklāmas un informācijas sektora vadītāja Nataļja Sujunšalijeva
67357527
pr.service@lnmm.lv
Komunikācijas un izglītības darba nodaļas vadītāja Anna Balandina
67324461
Anna.Balandina@lnmm.lv
Latvijas Dekoratīvās mākslas un dizaina departamenta vadītāja Inese Baranovska
67830900
Inese.Baranovska@lnmm.lv
Ārzemju mākslas departamenta vadītāja Daiga Upeniece
67228776
Daiga.Upeniece@lnmm.lv
Saimniecības departamenta vadītājs Bruno Millers
67325020
Bruno.Millers@lnmm.lv
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja vadītāja Nataļja Jevsejeva
67288800
Natalja.Jevsejeva@lnmm.lv
Direktora vietniece administratīvajā darbā Una Sedleniece
67322524
Una.Sedleniece@lnmm.lv
Direktora vietniece krājuma darbā Iveta Derkusova
67325021
Iveta.Derkusova@lnmm.lv
Kolekciju un zinātniskās izpētes nodaļas "Arsenāls" (20. gs. 2. puses māksla) vadītāja Elita Ansone
67357521
Elita.Ansone@lnmm.lv
Kolekciju un zinātniskās izpētes nodaļas (18.gs. -20. gs. 1. puses māksla) vadītāja Aija Brasliņa
67357404
Aija.Braslina@lnmm.lv

Muzeja vadītājs

Vārds, uzvārds Māra Lāce

Par krājumu atbildīgā persona

Vārds, uzvārds Iveta Derkusova
Amats direktora vietniece krājuma darbā
Tālrunis 67325021
E-pasts iveta.derkusova@lnmm.lv

Kopkataloga datu izmantošanas nosacījumi

Īpašumtiesību apraksts NMKK datu fiksācijas, publicēšanas, publiskošanas, reproducēšanas un/vai cita veida izplatīšanas gadījumā atsauce uz muzeju ir obligāta. Ja NMKK iekļautie dati ir autortiesību objekts, to izmantošanu nosaka LR Autortiesību likums